Питання щодо робочих дипломів


Чи потрібний кадету танкерний робочий диплом?

Як правило, кадети ще не мають основного робочого диплома, відповідно отримати танкерний робочий диплом у нього просто не вийде. У такому разі для роботи буде достатньо танкерного сертифікату.

Якщо моряк має робочий диплом рядового складу і він працевлаштований на посаді кадета, танкерний робочий диплом потрібно отримати. Насамперед, це необхідно для того, щоб напрацьований на танкері досвід зарахувався моряку для подальшого присвоєння або підтвердження.

Кому потрібний робочий диплом за розширеною програмою?
Танкерний робочий диплом за розширеною програмою необхідний старшому командному складу екіпажу, а також донкерману та боцману.

Змішаний тип судна (нафта/хімія) які документи потрібні?

Для роботи на змішаному типі судна необхідні танкерні робочі документи: робочий диплом та сертифікати. При зміні типу танкера (наприклад, перехід на нафту-хімію з газовоза) потрібно оновити робочі документи.

Чи можна працювати на танкерному флоті лише із сертифікатом (без робочого диплома)?

Це залежить від того, яку посаду ви плануєте займати і від вимог судновласника. Деяким судновласникам не принципово наявність танкерного робочого диплома, достатньо лише сертифікату (початкового чи розширеного).

Робота на танкерному флоті для пересічного складу?

Робота на танкерному флоті для рядового складу потребує особливої підготовки та отримання додаткових документів для танкерів. Залежно від вимог судновласника, моряку потрібно буде отримати лише сертифікат для роботи на танкері, або танкерний робочий диплом. Ми рекомендуємо всім морякам, які планують працювати на танкерному флоті, отримати танкерний робочий диплом. У такому разі напрацьований досвід на танкері буде зарахований ІПДМ для подальшого присвоєння або підтвердження посади.

Який потрібний досвід роботи для присвоєння розширеного танкерного диплома?

Для присвоєння розширеного танкерного диплома у моряка повинен бути напрацьований досвід на танкері або 3 місяці у відповідній основному робочому диплому посади, або 1 місяць з урахуванням виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Правила та особливості зміни флоту на танкерний

Для зміни флоту з будь-якого на танкерний необхідно:

- оновити робочі документи та отримати танкерні робочі документи;

- пройти тестування від компанії-судновласника;

Враховуйте, що при зміні флоту можливе працевлаштування на посаді нижче, ніж прописано у вашому актуальному робочому дипломі. Це пов'язано зі специфікою роботи, яка потребує особливих навичок та знань. Після отримання досвіду на танкері на посаді нижче, ви зможете працевлаштуватися на посаду, яка відповідає вашому робочому диплому.

Чи можна влаштуватися на танкер у старт?

Робота на танкері, це відмінний стартовий майданчик для молодого фахівця. За наявності необхідних документів і пройденої підготовки для роботи на танкері, працевлаштуватися може навіть спеціаліст-початківець.

Я хочу одержати робочий диплом матроса. Чи можна це зробити без стажу?

Неодмінною умовою отримання робочого диплома матроса є двомісячний стаж як матрос-практикант. Здобуючи освіту, ви обов'язково отримуєте цей стаж. Подивіться, чи зафіксовано ваш стаж у послужній книжці моряка – якщо ні, то вам необхідно звернутися до вашого навчального закладу для фіксації стажу в документі.

Навчання проходить лише дистанційно?

Перед початком навчання вам потрібно приїхати до Одеси на тиждень для проходження курсів з безпеки життєдіяльності на судні. Подальше навчання проходитиме онлайн. Фінальний іспит ми проводимо очно, щоб якнайточніше оцінити ваш рівень знань.

Чи будуть додаткові витрати, крім оплати за навчання?

Усі витрати на оформлення та відкриття візи, проходження медкомісії, трансферу до борту судна відшкодовуються із першою зарплатою на судні.

Яку медкомісію потрібно буде пройти і де?

Медкомісія залежить від порту прописки судна («Американ Клаб», Португалія, Мальта та інші). Є перелік медичних закладів, де можна пройти медкомісію. Усі ці клініки схвалені Міністерством охорони здоров'я України та мають відповідну сертифікацію.

Вашого питання немає у списку?
Задати питання

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-03