Послужна книжка моряка

Послужна книжка - це основний документ для внесення та підтвердження досвіду, напрацьованого моряком на судні. У послужну книжку вносяться записи про судноремонтні роботи та кількість днів несення вахти. Цей морський документ немає певного терміну дії.

Морська Інспекція з підготовки та дипломування моряків приймає заявки на отримання послужної книжки через мобільний додаток “Кабінет моряка”.

Розмір офіційного платежу за новий бланк послужної книжки моряка складає 996 грн.


Орієнтовний термін отримання у порядку черги 14-20 робочих днів, з моменту прийняття ІПДМ заявки на виготовлення послужної. Послужну книжку буде надіслано вам на відділення Нової Пошти, яке вказано при формуванні заявки в особистому кабінеті.


Про те, як відбувається процедура реєстрації в електроному кабінеті моряка, ви можете дізнатися у цьому матеріалі:

Алгоритми отримання робочих документів Перше присвоєння звання

Замовити послужну книжку

Чи обов'язково потрібна послужна книжка моряку?

На судні

Для запису контракту та вказівки посади, періоду рейсу, райони плавання, назви судна, його типу, прапора, реєстраційного номера, тоннажу, типу та потужності силової та енергетичної установок, даних капітана та компанії, якій належить судно, судновий друк.

У крюїнгу

Для підтвердження напрацьованого досвіду та інформації про попередні морські контракти.

Для ІПДМ

Це основний документ, який підтверджує ваш стаж для підтвердження чи присвоєння звання.

Отримати консультацію

Зверніть увагу на правила заповнення своєї послужної книги. Не довіряйте заповнення колегам, товаришам та іншим стороннім особам. Пам'ятайте, що у разі помилок, помарок, невідповідність записам у паспорті моряка ІПДМ може не зарахувати один або кілька виконаних контрактів. Стаж буде відхилено без можливості повторної подачі. В результаті вам може не вистачити напрацьованого стажу для підтвердження чи надання морського звання.

Інструкція, як правильно заповнювати послужну книжку, знаходиться у самій ПКМ на 2-3 сторінках. При уважному її вивченні та виконанні точно всіх описаних правил, у вас не виникне проблем з урахуванням стажу роботи в морі. Однак, якщо у вас є сумніви щодо коректності заповнення даних і ви хочете убезпечити себе перед поданням документів на верифікацію, будемо раді вам допомогти.

Перевірте мій стаж

Для оформлення послужної книжки потрібні наступні документи:

  • Паспорт громадянина України
  • ІПН
  • Закордонний паспорт для транслітерації ПІБ
  • Фотографія в білій сорочці в електронному вигляді
  • Квитанція про оплату нового бланку.

Залишити заявку

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02