Реєстровий сертифікат зварювальника

Поняття регістрового сертифікату зварювальника йде в далеке минуле. Ще в 1970 році було засновано найбільше класифікаційне товариство судновласників, суднобудівних компаній та страхових компаній – Lloyd register.

Основна функція спільноти - розробка, контроль та класифікація з експлуатації та будівництва суден, безпека на морі та сертифікація учасників процесу.

Сертифікація зварювальників за міжнародними стандартами відбувається за схемою атестації затвердженої французьким бюро Veritas, штаб квартира якого у Франції.

Великою популярністю користується сертифікаційне бюро Veritas, головний офіс якого знаходиться у Франції. Саме за його стандартами відбувається атестація зварювальників, після проходження якої фахівці отримують відповідні сертифікати.


Дізнатися більше

Для чого потрібен сертифікат зварювальника?


Пройшовши атестацію за міжнародними стандартами якості, зварювальники отримують сертифікат, який фактично показує його рівень підготовки, професійні навички та можливість працювати на судноплавні компанії, які виконують судноремонтні та суднобудівні роботи за стандартом Lloyd's register. Маючи атестацію, зварювальник отримує допуск до виконання робіт під регістром корпусних та інших виробів як за нового будівництва так і при ремонті суден.

Підготовка зварювальників, контроль їхньої кваліфікації та підтримка їхньої кваліфікації - обов'язок верфей та судноплавних компаній. При атестації інспектор BUREAU VERITAS повинен перевірити та переконатися, що зварювальники мають відповідну кваліфікацію.

Отримати сертифікат

Зварювальник повинен бути атестований щодо наступних змінних зварювання:

  • Основний метал
  • Тип зварювальних матеріалів
  • Процес зварювання
  • Тип зварного з'єднання
  • Товщина пластини
  • Положення зварювання

Також сертифікація ділиться на три основні види
за стандартом якості ISO 4063:

  • Ручне дугове зварювання: дугове зварювання металевим електродом;
  • напівавтоматичне зварювання: зварювання металу в середовищі інертного газу MIG;
  • дугове зварювання з флюсовим дротом FCA;
  • TIG-зварювання: зварювання вольфрамовим електродом у середовищі інертного газу TIG.

Отримати консультацію

Зразок сертифікату:

Після проходження атестації, видається сертифікат зварювальника із зазначенням усіх вищевикладених параметрів. Сертифікат зварювальника видається терміном на 2 роки, з подальшим проходженням контролю атестації прямо на судні, верфі чи атестаційному бюро VERITAS.
Якщо у вас виникли питання щодо процесу атестації, вимог до атестувальників, залиште запит або зателефонуйте нам на гарячу лінію і ми допоможемо оперативно та швидко отримати регістровий сертифікат зварювальника.
Отримати консультацію
Для отримання розгорнутої консультації, Ви можете залишити свій номер телефону і ми передзвонимо вам:

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02