Про нас


Ми співпрацюємо з найкращими судновласниками. Наша команда – фахівці у морській сфері з повним розумінням специфіки роботи моряків з крюїнговими компаніями.

Про компанію


Cruise Control відкриває нові можливості. Ми організували програми онлайн-навчання, щоб ви отримали потрібну професію в стислий термін, незалежно від того, де живете, як навчалися раніше і ким працюєте зараз. У нас все продумано для комфортного навчання та хороших результатів. Добросовісне виконання всіх завдань дасть вам необхідні знання успішної роботи на судах.

КРУЇЗ КОНТРОЛЬ


Абсолютно неважливо, чи знаходитесь ви на самому початку своєї морської кар'єри або пропрацювали в морі вже кілька років, перед вами так чи інакше постає питання оформлення, оновлення та здобуття морської освіти та документів.

Вибір спеціалізації, здобуття вищої чи середньої спеціальної морської освіти, перше присвоєння. Процес проходження навчальних курсів для моряків, підвищення кваліфікації, оновлення робочих документів, кар'єрне зростання, зміна флоту. Це лише частина етапів побудови кар'єри морського фахівця.

На кожному з цих етапів моряк стикається з безліччю питань та труднощів, вирішити які він може кількома шляхами. Звичайно, у всьому можна розібратися самостійно: вивчити матеріали, стежити за змінами та нововведеннями у законодавстві, напрацьовувати досвід, помилятися, розвиватись.

Який ще варіант? Почати роботу з командою фахівців, які невпинно розвиваються у своїй справі: проходять навчальні курси, вивчають закони, використовують нові, зручніші способи комунікації з моряками та навчальними центрами у зв'язку з чим практично 24/7 відповідають на будь-яке поставлене питання.

Cruise Control - компанія, в якій зібрані, як у пазл, усі необхідні елементи

задля забезпечення повноцінного сервісу для моряків.

10

10 років у сфері морських документів та освіти для моряків

20

від 20 особистих зустрічей в офісі щоденно

200

понад 200 моряків на місяць оновлюють свої робочі документи з нами

92%

92% моряків звертаються до нас повторно

10000

допомогли здобути освіту понад 10000 морякам

Обираючи нас, ви:

  • отримаєте повноцінну персональну консультацію з ваших питань;
  • отримаєте повноцінну персональну консультацію з ваших питань;
  • все робите згідно, заздалегідь прописаному вам, плану дій;
  • заощаджуйте дорогоцінний час відпустки на суші;
  • точно впевнені у результаті.
  • уникаєте найбільш поширених помилок у процесі навчання та дипломування;

Розпочати роботу над побудовою успішної морської кар'єри просто!

Заповніть форму
на
нашому сайті

Це просто! Нам потрібно знати тільки ваше ім'я та номер телефону, щоб розпочати роботу.

Дочекайтесь дзвінка нашого співробітника

Протягом 15 хвилин, закріплений за вами, персональний менеджер передзвонить вам, щоб проінструктувати та поставити вам кілька запитань.

Виберіть зручний формат праці

Дистанційно або у форматі особистої зустрічі в офісі, так чи інакше, ви і ваш персональний менеджер починаєте роботу та шлях до ваших цілей у морській кар'єрі.

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02