МОРСЬКА МЕДИЧНА КОМІСІЯ

Відповідно до сучасних вимог з метою забезпечення безпечного мореплавання члени екіпажів морських та річкових судів проведення медичних, у тому числі лабораторних досліджень, є обов'язковим.

Перед відходом у рейс кожен моряк проходить медичне обстеження, відповідно до вимог судновласника. Також, у процесі оформлення морських документів, необхідна медична книжка як офіційне підтвердження, що моряки придатні для плавання на морських суднах та виконання своїх професійних обов'язків.

Будь-яке іноземне судно має певний порт приписки. Залежно від порту приписки у медичному центрі мед.комісію мають оформити на певному фірмовому бланку. Медкомісії на певних підфлажних бланках найкраще оформляти вже після того, як ви працевлаштувалися та знаєте конкретні вимоги судновласника.

Отримати консультацію

Документи, необхідні для проходження медкомісії:

  • паспорт моряка;
  • фотографії 3х4 (4 шт.);
  • медична книжка (за наявності);
  • напрямок від крюїнгового агентства або точне знання обсягу обстеження, яке ми маємо для Вас зробити;
  • громадянський паспорт;
  • за наявності візьміть із собою відомості про проведені раніше вакцинації, включаючи сертифікат про щеплення проти жовтої лихоманки, відомості про щеплення АДСМ (щеплення проти дифтерії та правця).

Залишити заявку

Деякі судновласники надають можливість медичного страхування. У такому разі, вони дають моряку направлення на проходження медкомісії в медичний центр, який оформить вам страхування P&I.

Страхування P&I (Protection and Indemnity Insurance) - - це страховий поліс, придбаний судновласниками для з'ясування відносин, захисту та вирішення питань щодо відповідальності та претензій, що висуваються третіми особами, екіпажем та пасажирами у випадках аварій, зіткнень, забруднення навколишнього середовища, втрати судна чи вантажу, матеріальної та моральної шкоди, розладу здоров'я, тілесних ушкоджень та каліцтв, смерті.

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02