Курси профільної англійської мови

Англійська мова для моряків усіх країн без винятку – це спосіб професійного спілкування. Підвищуючи рівень знання англійської мови, моряк зможе спілкуватися з колегами та керівництвом на судні на робочі теми, пов'язані з улаштуванням, роботою, обслуговуванням та ремонтом основного обладнання на кораблі.

Маючи високий рівень профільної англійської мови, ви збільшуєте свої шанси на успішне проходження інтерв'ю з судновласником та Marlins тестом.

Персональний менеджер під час консультації зможе оцінити ваш рівень англійської мови та направити на навчальний курс, що підходить вам за напрямом, інтенсивністю навчання та форматом (онлайн або офлайн).

Залишити заявку на навчання

Marlins тест

Marlins test - це спеціалізований тест з англійської мови для моряків та екіпажів морських суден. Тест складається з кількох типів завдань, і моряк має виконати кожне з них. Перед завданнями є необхідні пояснення, які розкажуть випробуваному, як працювати з кожним розділом і скільки балів оцінюється кожна правильна відповідь. Для проходження Marlins test приділяється 60 хвилин.

Ми організуємо вашу підготовку та онлайн тестування з володіння морською англійською мовою. У разі успішної здачі ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка, який значно підвищить ваші шанси на отримання прямого контракту із судновласником.

Подати заявку

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02