ТАНКЕРНЫЕ ДОКУМЕНТЫ


Робота на танкерному флоті для пересічного складу?

Робота на танкерному флоті для рядового складу потребує особливої підготовки та отримання додаткових документів для танкерів. Залежно від вимог судновласника, моряку потрібно буде отримати лише сертифікат для роботи на танкері, або танкерний робочий диплом. Ми рекомендуємо всім морякам, які планують працювати на танкерному флоті, отримати танкерний робочий диплом. У такому разі напрацьований досвід на танкері буде зарахований ІПДМ для подальшого присвоєння або підтвердження посади.

Який потрібний досвід роботи для присвоєння розширеного танкерного диплома?

Для присвоєння розширеного танкерного диплома у моряка повинен бути напрацьований досвід на танкері або 3 місяці у відповідній основному робочому диплому посади, або 1 місяць з урахуванням виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Правила та особливості зміни флоту на танкерний

Для зміни флоту з будь-якого на танкерний необхідно:

- оновити робочі документи та отримати танкерні робочі документи;

- пройти тестування від компанії-судновласника;

Враховуйте, що при зміні флоту можливе працевлаштування на посаді нижче, ніж прописано у вашому актуальному робочому дипломі. Це пов'язано зі специфікою роботи, яка потребує особливих навичок та знань. Після отримання досвіду на танкері на посаді нижче, ви зможете працевлаштуватися на посаду, яка відповідає вашому робочому диплому.

Навчання проходить лише дистанційно?

Перед початком навчання вам потрібно приїхати до Одеси на тиждень для проходження курсів з безпеки життєдіяльності на судні. Подальше навчання проходитиме онлайн. Фінальний іспит ми проводимо очно, щоб якнайточніше оцінити ваш рівень знань.

Чи будуть додаткові витрати, крім оплати за навчання?

Усі витрати на оформлення та відкриття візи, проходження медкомісії, трансферу до борту судна відшкодовуються із першою зарплатою на судні.

Яку медкомісію потрібно буде пройти і де?

Медкомісія залежить від порту прописки судна («Американ Клаб», Португалія, Мальта та інші). Є перелік медичних закладів, де можна пройти медкомісію. Усі ці клініки схвалені Міністерством охорони здоров'я України та мають відповідну сертифікацію.

Вашого питання немає у списку?
Задати питання

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02