ТАНКЕРНІ ДОКУМЕНТИ

На початку своєї кар’єри кожен мореплавець намагається визначитися з типом флоту. Кожен може обрати торговий, пасажирський чи танкерний флот.

Якщо ви вирішили працювати на танкерному флоті, то потрібно враховувати особливості працевлаштування, адже воно передбачає більш високі вимоги до кандидатів та документів. Робочих та освітніх документів не завжди достатньо – перед тим як почати працювати на танкерах, потрібно пройти навчання та отримати додаткові танкерні документи.

Ці вимоги пояснюються небезпечними властивостями вантажів, що транспортуються. Працівник повинен бути готовий до строгого контролю і перевірок, що регулярно проводяться. Навіть невелика помилка може стати причиною смерті або інших трагічних наслідків.

Отримати консультацію

sertf-icon.webp
sertf-icon.webp

Сертификати для роботи на танкерному флоті
Наявність морських сертифікатів дозволяє підтвердити підготовку мореплавця та оцінити рівень його кваліфікації. Їх потрібно обов'язково враховувати перед зарахуванням до команди на судні.

Список сертифікатів для мореплавців залежить від конкретної посади. Але є й певні вимоги, обов’язкові для всіх моряків, які перебувають у складі команди на танкерному флоті.

Пройти навчання


Перелік сертифікатів для роботи на танкерному флотіТанкерний робочий диплом


Щоб почати роботу на танкерах, мореплавець повинен мати танкерний сертифікат чи танкерний робочий диплом, які підтверджують кваліфікацію фахівця для побудови кар'єри на танкерному флоті. Навчання може проводитись за базовою або розширеною програмою, що залежить від посади та вимог власника судна.

Базове навчання для роботи на судах танкерного флоту потрібне рядовому складу, крім боцмана та докермана. Така ж підготовка потрібна молодшим офіцерам: помічнику штурмана та механікам.

Танкерний робочий диплом за розширеною програмою необхідний старшому командному складу судна, донкерману та боцману.

Отримати консультацію

Наші контакти
Україна, м. Одеса, пл. 10 Квітня 1, 5 поверх, офіс 55
odessa.info.work@gmail.com
+38 (073) 333 11-03

(073) 333 11-02